/Files/images/7cbcdb9179bc.jpg

Книга – це той найцінніший скарб і основне багатство, яким володіє бібліотека і через який впливає на серця та розум молодого покоління.Одним із засобів створення таких умов є масові заходи в бібліотеці: цікаві, захоплюючі, емоційні, зорієнтовані на особистість

26 квітня 1986 року салася найбільша техногенна катастрофа в історії людства - вибух на Чорнобильській АЕС.Книжкова виставка "чорнобиль - біль тисячоліть"

/Files/images/чорноб.2.jpg /Files/images/чор.вірш.jpg

Книжкова виставка" Собори душ своїх бережіть" до 100-річчя від дня народження українського письменника Олеся Гончара

/Files/images/гончар6.jpg

08.02 Бесіда для учнів 4-х класів "Книга - твій друг. Бережи її"

/Files/images/дети и я.JPG

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

/Files/images/афган.JPG /Files/images/авган.jpg

Літературна композиція "Солдат війну не вибирає"

/Files/images/бойові дії.JPG/Files/images/я вернусь.jpg

100 років тому за свободу України полягли нескорені герої, що виступили проти терору радянської Росії. Сотні студентів,які були інтелектуальною елітою України,загинули у нерівному бою під Крутами.

/Files/images/крути.jpg/Files/images/крути7ь.jpg

/Files/images/круты.JPG

26.01 -екскурсія до шкільної бібліотеки учнів 1-Б класу

/Files/images/ніна.jpg /Files/images/0_c28c4_8f6559fc_XL.jpeg

/Files/images/шарапа5.jpg /Files/images/malchik.jpg

Виставка газетно-журнальних статей до 80-річчя від дня народження великого російського актора,поета,співака Володимира Висоцького

/Files/images/володя.jpg /Files/images/высоцкий.JPG

6 січня - 80 років від дня народження поета-шістедесятника Василя Стуса

/Files/images/стус1.JPG

/Files/images/стус.JPG

Книжкова виставка до 120-річниці від дня народження українського поета Володимира Сосюри

/Files/images/влад сосюра1.JPG/Files/images/сосюра обрез.JPG

14.11 для учнів 6-х класів проведена Літературна подорож "Мій рідний край - окраса України"

/Files/images/IMG_4161.JPG /Files/images/ссерпень.jpg

Україна вшановує пам`ять загиблих від голодомору - геноциду українського народу.До 85-річчя роковин Голодомору в Україні бібліотека організувала книжкову виставку "Україна пам`ятає"

/Files/images/голод.jpg /Files/images/голод4.jpg

29 вересня 76 років трагедії Бабиного Яру,який став останнім прихистком для сотень євреїв. До цієї трагічної дати оформлена книжкова виставка та проведено уроки пам`яті "Трагедія.Історія Пам`ять".

/Files/images/бабинx.jpg/Files/images/яр бабин.JPG

До Міжнародного Дня миру уроки патріотизму у шкільній бібліотеці

/Files/images/голуб.jpg /Files/images/дивчинка7.JPG

11.09. для учнів 3-х класів проведено бібліотечний урок "Бібліотека - книжчин дім"