/Files/images/7cbcdb9179bc.jpg

Книга – це той найцінніший скарб і основне багатство, яким володіє бібліотека і через який впливає на серця та розум молодого покоління.Одним із засобів створення таких умов є масові заходи в бібліотеці: цікаві, захоплюючі, емоційні, зорієнтовані на особистість

Україна вшановує пам`ять загиблих від голодомору - геноциду українського народу.До 85-річчя роковин Голодомору в Україні бібліотека організувала книжкову виставку "Україна пам`ятає"

/Files/images/голод.jpg /Files/images/голод4.jpg

29 вересня 76 років трагедії Бабиного Яру,який став останнім прихистком для сотень євреїв. До цієї трагічної дати оформлена книжкова виставка та проведено уроки пам`яті "Трагедія.Історія Пам`ять".

/Files/images/бабинx.jpg/Files/images/яр бабин.JPG

До Міжнародного Дня миру уроки патріотизму у шкільній бібліотеці

/Files/images/голуб.jpg /Files/images/дивчинка7.JPG

11.09. для учнів 3-х класів проведено бібліотечний урок "Бібліотека - книжчин дім"

/Files/images/P1010138.JPG /Files/images/бабочка.jpg

Книжкова виставка "Дивосвіт чарівних казок"

/Files/images/казки79.JPG

Книжкова виставка "Українські письменники-ювіляри"

/Files/images/ювіляри3.jpg

До Дня вишиванки бібліотека провела інформ-хвилини "Вишиванка - генетичний код українця"

/Files/images/клас1.JPG /Files/images/степанывна.JPG

/Files/images/чорноб.2.jpg

26 квітня 1986 року сталася техногенна катастрофа на Чорнобильській АЕС. Героїзм ліквідаторів,вражених смертельним промінням,завжди повертатиме вдячних нащадків до весни 1986 року. "Чорнобиль - біль тисячоліття" - під такою назвою бібліотека організувала книжкову виставку до цієї трагічної дати.

/Files/images/психолог31.JPG

18.04 - 21.04.2017 в школі пройшов Тиждень психології.Бібліотека організувала книжкову виставку "Психологічні поради батькам"

Книжкова виставка до Всесвітнього дня поезії

/Files/images/поеззія.jpg /Files/images/дотик2.JPG