/Files/images/ukr.jpg

Учень 10 класу Олександр Сіненко став переможцем районного конкурсу виразного читання гумористичних творів, присвяченого 250-річчю від дня народження І.П.Котляревського.

/Files/images/сіненко.jpg

Переможець обласного конкурсу конкурсу анімації і графіки учениця 9-В класу Спірідонова Анастасія.

/Files/images/анімація1.JPG

Відеоробота,присвячена 390-й річниці від дня народження Шарля Перро.

Конкурсна робота з інформатики

Нагородження переможців та призерів конкурсу "Слобожанська муза"

/Files/images/муза.jpg

Учениця 10класу Дар`я Ралова,член читацького активу, призер конкурсу "Слобожанська муза" та конкурсу ораторського мистецтва "Я знаю, мова мамина свята, в ній вічний,незнищенний дух народу",присвяченого Дню української писемності та мови