Відео з методичними рекомендаціями до оновленої програми з математики у початковій ланці середньої школи

Математика. Вступне слово

Відео з методичними рекомендаціями до оновленої програми з англійської мови у початковій ланці середньої школи

Англійська мова. Вступне слово

Оновлені навчальні програми для початкової школи (1-4 класи) затверджені Колегією Міністерства освіти і науки 4серпня2016 року.

1.Українська мова. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи(ОНОВЛЕНО)

2.Літературне читання. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 2-4 класи(ОНОВЛЕНО)

3.Математика. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи(ОНОВЛЕНО)

4.Інформатика. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 2-4 класів(ОНОВЛЕНО)