Розміщено всі відеорекомендації з методиками викладання для вчителів, створених у рамках проекту «Оновлення програм для базової загальної середньої освіти (5-9 класи)».

Зараз на сторінці опубліковано 14 відео з української та англійської мови, трудового навчання, математики, історії, інформатики та наскрізних ліній, а саме підприємливості і фінансової грамотності, громадянської відповідальності, здоров’я і безпеки, екологічної безпеки та сталого розвитку.

У кожній відеорекомендації експерти на конкретних темах і прикладах розглядають нові методики викладання, що сприятимуть більш ефективному засвоєнню дітьми навчального матеріалу. Тому запрошуємо і вас до ознайомлення з відеорекомендаціями!

Загальне відео. Оновлення програм для 5-9 класів


Українська мова. «Комплексне завдання»

Тема уроку «Минулий час. Зміна дієслів у минулому часі». Юлія Романенко демонструє, як на основі аналізу тексту можна повторювати та вивчати новий матеріал.


Трудове навчання

На своїх уроках Юлія Приходько проводить ігри, що підвищують рівень позитивних емоцій серед учнів. Далі – організовує роботу учнів так, щоб вони одержали нові знання та розвивали власні здібності. А як це впливає на креативність і мотивацію учнів – у нашому відео.


Математика. 12 ідей цікавого уроку (частина 1)

12 ідей, як виконати завдання уроку, зробити його цікавим і продуктивним для учнів, забезпечити формування ключових компетентностей, а також приділити достатньо уваги реалізації наскрізних ліній – у першій частині відеорекомендації від Наталії Панової.


Математика. 12 ідей для цікавого уроку (частина 2)

У другій частині відеорекомендації з математики «12 ідей для цікавого уроку» Наталія Панова продовжує розповідати про методи, які допоможуть зробити навчання максимально ефективним для учнів, реалізувати наскрізні лінії та сформувати необхідні для дітей компетентності.


Наскрізна змістова лінія. «Підприємливість та фінансова грамотність»

Способи реалізації наскрізної змістової лінії «Підприємливість і фінансова грамотність» на прикладі «Історії України», «Природознавства» та «Фізики» від трьох лекторів: Олени Бурлаки, Оксани Сампари, Віктора Ґудзя.


Наскрізна змістова лінія. «Громадянська відповідальність»

Про те, як на прикладі тем з історії, мистецтва та української літератури реалізувати змістову лінію «Громадянська відповідальність» і пояснити важливість захисту людиною своїх прав, розповідають Леся Хлипавка, Олена Гайдамака, Анна Білоус.


Кiлькiсть переглядiв: 214

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області

61007, м.Харків, вул. Біблика,4.

тел. (057)725-54-62

e-mail: sch119@kharkivosvita.net.ua, sch119_sekretar@kharkivosvita.net.ua

Дата останньої зміни 28 Січня 2020

Цей сайт безкоштовний!