/Files/images/1obdarovanst/22408_becafc052ac2579c50f65cf766724313.jpg Семінар — це. Більшість людей хоч би один раз у своєму житті брали участь у семінарі.

Тільки мало хто знає, що таке семінар, і зможе дати цьому заходу чітке визначення. Так що ж таке семінар? Це навчальне заняття, яке має своєю метою передати інформацію від доповідача небудь аудиторії. Саме слово семінар латинського походження і в буквальному розумінні означає розсадник і школа. Проводилися семінари ще в Стародавній Греції і Римі.

Вже в ті часи на подібних заходах доповідачі виступали перед аудиторією з своїми інформаційними повідомленнями на яке-небудь питання.

А потім учасники семінару обговорювали доповідь, коментували і сперечалися, висловлюючи свою думку. У наш час семінари присутні в житті людини постійно, починаючи зі школи. Пізніше брати участь у семінарах доводиться у ВНЗ, на роботі (причому в різних сферах діяльності).На думку вчених, семінари сприяють тому, що нові знання запам’ятовуються краще і, крім того, на подібних заходах люди дізнаються більш глибоку інформацію з окремих питань.

Також, завдяки семінарам, доповідач у процесі підготовки до виступу вчиться працювати з літературними джерелами. А ще в процесі семінару, можна навчитися формулювати питання, виходячи з почутої інформації, розкривається інтелектуальний і творчий потенціал особистості, відбувається обмін духовним досвідом між учасниками семінару. Участь у семінарі благотворно впливає на людину, як у ролі доповідача, так і в якості слухача. Тому не варто відмовлятися від участі в подібному заході, оскільки воно безсумнівно принесе користь будь розвивається особистості. УСПІХІВ ВАМ!.

Кiлькiсть переглядiв: 190

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області

61007, м.Харків, вул. Біблика,4.

тел. (057)725-54-62

e-mail: sch119@kharkivosvita.net.ua, sch119_sekretar@kharkivosvita.net.ua

Дата останньої зміни 28 Січня 2020

Цей сайт безкоштовний!