/Files/images/uchitelya/Гольцева.jpgГольцева Наталія Миколаївна, вчитель української мови та літератури Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №119 Харківської міської ради Харківської області.

Гольцева Н.М. має стаж педагогічної діяльності 18 років, кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

Має ґрунтовну наукову і теоретичну підготовку, в достатній мірі володіє методикою викладання української мови та літератури. Забезпечує засвоєння учнями навчальних програм, формує в учнів навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці. Активно впроваджує форми і методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечують максимальну самостійність навчання учнів.

Використовує диференційований та індивідуальний підхід до учнів. Її вихованці були переможцями районного етапу олімпіади з української мови та літератури та конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика. Протягом останніх п’яти років є координатором Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник».

Володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу, використовує інформаційно-комунікаційні технології, постійно вдосконалює свій професійний рівень.

Використовує методи компетентністно-орієнтованого підходу до організації навчального процесу. Уміє аргументувати свою позицію, володіє ораторським мистецтвом. Уміє встановити контакт з учнями, батьками, колегами.

Відеорезюме діяльності:

Учитель року 2018