/Files/images/zagayko/0288.jpg

Методичне об’єднання вчителів початкових класів:

16 вчителів

15 класів (446 учнів)

3 ГПД (90 учнів)

Вища кваліфікаційна категорія – 6

у тому числі:

Вчитель методист – 3

Спеціаліст І категорії – 8

Спеціаліст ІІ категорії – 2

Режим роботи початкової школи:

п’ятиденний навчальний тиждень, одна зміна. Початок уроків 8:30

У школі відкрито 3 групи продовженого дня

Режим роботи ГПД:

1 група (1 класи) Понеділок- Середа 13.15-18.15, Четвер-П'ятниця 12.20-17.20

2 група (2 класи) Понеділок - Четвер 13.15-18.15, П'ятниця 12.20-17.20

3 група (3-4 класи) Понеділок-П'ятниця 13.15-18.15

Впровадження інноваційних технологій в початковій школі:

Впровадження Всеукраїнського науково-педагогічного проекту “Інтелект України” – вчителі Заплотна С.М. (4А), Галівець Н.В. (1А), Божко І.В.(2А), Ломака Н.А. (3А)

Презентаційний ролік можна переглянути тут

Фотозвіт можна переглянути тут

Впровадженням методу проектів, як технології формування ключових компетентностей учнів початкових класів – вчителі Стативка Т.В. (2Г клас), Ющенко І.В. 3Б клас), Танько А.О. (1В клас)

Впровадження інформаційно-ціннісного підходу до навчання читанню (за технологією О. М. Кушніра) – вчитель Ткаченко Н.М. (4Г клас)

Школа є майданчиком для проведення практичних семінарів для слухачів курсів підвищення кваліфікації ХАНО.

Фотозвіт можна переглянути тут

Участь у міському конкурсі інтегрованих уроків “Про мій Харків – моїм учням”

· 2010-2011 навчальний рік

вчитель Танько А.О. посіла І місце у районному етапі та ІІІ місце у міському етапі конкурсу

· 2011-2012 навчальний рік

вчитель Калюжна О.О. посіла І місце у районному етапі конкурсу

· 2012-2013 навчальний рік

вчитель Беспалова М.С. взяла участь у районному етапі конкурсу

· 2013-2014 навчальний рік

вчитель Ющенко І.В. посіла ІІ місце у районному етапі конкурсу

Участь у XIX Харківській обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій:

· Диплом ІІІ ступеня

Творча група вчителів початкової школи

“Впровадження методу проектів у діяльність учнів початкових класів”

· Диплом ІІІ ступеня

Ющенко І.В., Божко І.В.

“Попередження дитячого травматизму”

Варіативна складова:

· Індивідуальні та групові заняття з учнями з базових навчальних предметів з метою розвитку творчих здібностей учнів, кращого засвоєння ними програмового матеріалу.

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивно-природничому конкурсі “Колосок”

2011/2012 н.р. – 278 учнів

2012/2013 н.р. - 284 учня

2013/2014 н.р. - 304 учня

2014/2015 н.р. - 316 учнів

2015/2016 н.р. - 324 учня

2016/2017 н.р. - 326 учня

Школа нагороджена дипломом МОН МСУ за поширення природничих наук серед школярів у 2011/2012 навчальному році

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивно-природничому конкурсі “Весняний колосок”

2011/2012 н.р. – 243 учня

2013/2014 н.р. - 246 учнів

2014/2015 н.р. - 215 учнів

2015/2016 н.р. - 221 учень

2016/2017 н.р. - 291 учень

Участь учнів початкової школи у Міжнародному конкурсі з математики “Кенгуру”

2011/2012 н.р. – 152 учня

2013/2014 н.р. - 196 учнів

2014/2015 н.р. - 213 учнів

2015/2016 н.р. - 226 учнів

2016/2017 н.р. - 192 учня

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнській народознавчій грі "Соняшник"

2011/2012 н.р. – 199 учнів

2012/2013 н.р. - 265 учнів

2013/2014 н.р. - 294 учня

2014/2015 н.р. - 305 учнів

2015/2016 н.р. - 317 учнів

2016/2017 н.р. - 321 учень

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з суспільствознавства «Кришталева сова»

2011/2012 н.р. – 97 учнів

2012/2013 н.р. - 153 учня

2013/2014 н.р. - 69 учнів

2014/2015 н.р. - 79 учнів

2015/2016 н.р. - 86 учнів

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з англійської мови «Гринвіч»

2011/2012 н.р. – 150 учнів

2012/2013 н.р. - 154 учня

2013/2014 н.р. - 173 учня

2014/2015 н.р. - 185 учнів

2015/2016 н.р. - 193 учня

2016/2017 н.р. - 187 учнів

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з англійської мови «Puzzle»

2011/2012 н.р. – 70 учнів

2012/2013 н.р. - 81 учень

2013/2014 н.р. - 76 учнів

2014/2015 н.р. - 83 учня

2015/2016 н.р. - 97 учнів

2016/2017 н.р. - 86 учнів

Участь учнів початкової школи у першій Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови «ABCOLIMP»

2011/2012 н.р. – 197 учнів

Переможці Всеукраїнського конкурсу читців ім.Т.Г.Шевченка

2012/2013 н.р. - учень 4-В класу Сіненко Олександр - І місце

2013/2014 н.р. - участь взяв учень 3-В класу Бондаренко Кирило

Переможці районної міжпредметної олімпіади для випускників школи І ступеня “У світі знань”

2011/2012 н.р.

Рябцев Денис – І місце – Я і Україна. Природознавство (вчитель Галівець Н.В.)

Кудревич Ярослав – ІІ місце – Я і Україна.Природознавство (вчитель Юрченко І.Ю.)

Купріянов Михайло – ІІІ місце – математика (вчитель Божко І.В.)

Зінченко Софія – ІІІ місце – українська мова (вчитель Божко І.В.)

Фіалка Михайло – ІІІ місце – Я і Україна. Природознавство (вчитель Божко І.В.)

2012/2013 н.р.

Відповідно до протоколу наша школа посіла ІV командне місце.

Індивідуальний залік:

Овчаренко Олександра - ІІІ місце - математика (вчитель Ткаченко Н.М.)

2013/2014 н.р.

Відповідно до протоколу наша школа посіла ІІ командне місце.

Індивідуальний залік:

Логвінова Ангеліна - І місце - українська мова (вчитель Ткаченко Н.М.)

Шкурат Владислав - ІІ місце - математика (вчитель Ющенко І.В.)

Овчаренко Олександра - ІІІ місце - математика (вчитель Ткаченко Н.М.)

Тюніна Анна - ІІІ місце - Я і Україна. природознавство (вчитель Веремко Н.Є.)

2014/2015 н.р.

Відповідно до протоколу наша школа посіла ІІІ командне місце.

Шкурат Владислав Андрійович - ІІІ місце - математика (вчитель Ющенко І.В.)

Яшан Вікторія Олександрівна - ІІІ місце - українська мова (вчитель Шоста О.В.)

Ясінецька Дар’я Олегівна - ІІІ місце - українська мова (вчитель Божко І.В.)

2015/2016 н.р.

Ясінецька Дар'я Олегівна - ІІ місце - українська мова (вчитель Божко І.В.)

2016/2017 н.р.

Відповідно до протоколу наша школа посіла ІІІ командне місце.

Строєнко Владислав Сергійович - ІІ місце - математика (вчитель Заплотна С.М.)

Рязанцев Олександр Володимирович -І місце- природознавство (вчитель Ткаченко Н.М.)

Ракоча Дарина Романівна - ІІІ місце - українська мова (вчитель Галівець Н.В.)

Переможці міської міжпредметної олімпіади для випускників школи І ступеня “Путівка в науку”

2010/2011 н.р.

Борзих Катерина – номінація “Майбутній мовознавець” (вчитель Пєнкіна О.А.)

Левадна Аліса – номінація “Майбутній науковець” (вчитель Пєнкіна О.А.)

2013/2014 н.р.

Логвінова Ангеліна -номінація “Майбутній мовознавець”(вчитель Ткаченко Н.М.)

Переможці 2 етапу конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

2010/2011 н.р.

Борзих Катерина - ІІІ місце (вчитель Пєнкіна О.А.)

2011/2012 н.р.

Зінченко Софія - І місце (вчитель Божко І.В.)

Вечірська Анна - ІІ місце (вчитель Танько А.О.)

2012/2013 н.р.

Вечірська Анна - І місце (вчитель Танько А.О.)

2013/2014 н.р.

Шкурат Владислав - І місце (вчитель Ющенко І.В.)

Логвінова Ангеліна - ІІ місце (вчитель Ткаченко Н.М.)

2014/2015 н.р.

Ясінецька Дар'я - І місце (вчитель Божко І.В.)

Шкурат Владислав - І місце (вчитель Ющенко І.В.)

20.11.2014 Дар'я та Владислав взяли участь у обласному етапі конкурсу і посіли 2 місця у своїх вікових категоріях.

2015/2016 н.р.

Ракоча Дарина - ІІ місце (вчитель Галівець Н.В.)

Ясінецька Дар'я - І місце (вчитель Божко І.В.)

2016/2017 н.р.

Ракоча Дарина - ІІ місце (вчитель Галівець Н.В.)

2017/2018 н.р.

Рябініна Варвара - І місце (вчитель Ющенко І.В.)

Сербіна Ірина - І місце (вчитель Заплотна С.М.)

Участь учнів початкової школи у Малих Олімпійських іграх

2010/2011 н.р.

Команда 4Б класу (вчитель Ющенко І.В.) посіла І місце у районному етапі змагань та V місце у міському етапі.

2011/2012 н.р.

Команда 4-х класів (вчитель Божко І.В.) посіла І місце у районному етапі змагань та взяла участь у міському етапі.

2012/2013 н.р.

Команда 4-х класів (вчитель Галівець Н.В.) посіла ІІ місце у районному етапі змагань.

2013/2014 н.р.

Команда 4-х класів (вчитель Заплотна С.М.) посіла І місце у районному етапі змагань та 5 місце у міських змаганнях

Відеозвіт:https://www.youtube.com/watch?v=-GtWpLxSpl8

2014/2015 н.р.

Команда 4-х класів (вчитель Ющенко І.В.) взяла участь у районному етапі змагань

Фестиваль " Слобожанські музи"

У ПК ХарП відбувся заключний етап районного конкурсу "Слобожанські музи".

Вітаємо учнів, які отримали гран – прі районного фестивалю "Слобажанські музи"

Кiлькiсть переглядiв: 115

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області

61007, м.Харків, вул. Біблика,4.

тел. 932092

e-mail: sch119@kharkivosvita.net.ua, sch119_sekretar@kharkivosvita.net.ua

Дата останньої зміни 12 Грудня 2017

Цей сайт безкоштовний!