/Files/images/zagayko/0288.jpg

Методичне об’єднання вчителів початкових класів:

16 вчителів

14 класів (435 учнів)

3 ГПД (90 учнів)

Вища кваліфікаційна категорія – 6

у тому числі:

Вчитель методист – 3

Спеціаліст І категорії – 9

Спеціаліст ІІ категорії – 1

Режим роботи початкової школи:

п’ятиденний навчальний тиждень, одна зміна. Початок уроків 8:30

У школі відкрито 3 групи подовженого дня

Режим роботи ГПД:

1 група (1 класи) Понеділок- Середа 13.15-18.15, Четвер-П'ятниця 12.20-17.20

2 група (2 класи) Понеділок - Середа, П'ятниця 13:15-18:15 Четвер 12.20-17.20

3 група (3-4 класи) Понеділок-П'ятниця 13.15-18.15

Впровадження інноваційних технологій в початковій школі:

Впровадження Всеукраїнського науково-педагогічного проекту “Інтелект України” – вчителі Галівець Н.В. (2А), Божко І.В.(3А), Ломака Н.А. (4А)

Презентаційний ролік можна переглянути тут

Фотозвіт можна переглянути тут

Впровадженням методу проектів, як технології формування ключових компетентностей учнів початкових класів – вчителі Стативка Т.В. (3Г клас), Ющенко І.В. 4Б клас), Танько А.О. (2В клас)

Школа є майданчиком для проведення практичних семінарів для слухачів курсів підвищення кваліфікації ХАНО.

Фотозвіт можна переглянути тут

Участь у міському конкурсі інтегрованих уроків “Про мій Харків – моїм учням”

· 2010-2011 навчальний рік

вчитель Танько А.О. посіла І місце у районному етапі та ІІІ місце у міському етапі конкурсу

· 2011-2012 навчальний рік

вчитель Калюжна О.О. посіла І місце у районному етапі конкурсу

· 2012-2013 навчальний рік

вчитель Беспалова М.С. взяла участь у районному етапі конкурсу

· 2013-2014 навчальний рік

вчитель Ющенко І.В. посіла ІІ місце у районному етапі конкурсу

Участь у XIX Харківській обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій:

· Диплом ІІІ ступеня

Творча група вчителів початкової школи

“Впровадження методу проектів у діяльність учнів початкових класів”

· Диплом ІІІ ступеня

Ющенко І.В., Божко І.В.

“Попередження дитячого травматизму”

Варіативна складова:

· Індивідуальні та групові заняття з учнями з базових навчальних предметів з метою розвитку творчих здібностей учнів, кращого засвоєння ними програмового матеріалу.

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивно-природничому конкурсі “Колосок”

2011/2012 н.р. – 278 учнів

2012/2013 н.р. - 284 учня

2013/2014 н.р. - 304 учня

2014/2015 н.р. - 316 учнів

2015/2016 н.р. - 324 учня

2016/2017 н.р. - 326 учня

2017/2018 н.р. - 323 учня

Школа нагороджена дипломом МОН МСУ за поширення природничих наук серед школярів у 2011/2012 навчальному році

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивно-природничому конкурсі “Весняний колосок”

2011/2012 н.р. – 243 учня

2013/2014 н.р. - 246 учнів

2014/2015 н.р. - 215 учнів

2015/2016 н.р. - 221 учень

2016/2017 н.р. - 291 учень

2017/2018 н.р. -290 учнів

Участь учнів початкової школи у Міжнародному конкурсі з математики “Кенгуру”

2011/2012 н.р. – 152 учня

2013/2014 н.р. - 196 учнів

2014/2015 н.р. - 213 учнів

2015/2016 н.р. - 226 учнів

2016/2017 н.р. - 192 учня

2017/2018 н.р. - 193 учня

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнській народознавчій грі "Соняшник"

2011/2012 н.р. – 199 учнів

2012/2013 н.р. - 265 учнів

2013/2014 н.р. - 294 учня

2014/2015 н.р. - 305 учнів

2015/2016 н.р. - 317 учнів

2016/2017 н.р. - 321 учень

2017/2018 н.р. -325 учнів

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з суспільствознавства «Кришталева сова»

2011/2012 н.р. – 97 учнів

2012/2013 н.р. - 153 учня

2013/2014 н.р. - 69 учнів

2014/2015 н.р. - 79 учнів

2015/2016 н.р. - 86 учнів

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з англійської мови «Гринвіч»

2011/2012 н.р. – 150 учнів

2012/2013 н.р. - 154 учня

2013/2014 н.р. - 173 учня

2014/2015 н.р. - 185 учнів

2015/2016 н.р. - 193 учня

2016/2017 н.р. - 187 учнів

2017/2018 н.р. - 185 учнів

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з англійської мови «Puzzle»

2011/2012 н.р. – 70 учнів

2012/2013 н.р. - 81 учень

2013/2014 н.р. - 76 учнів

2014/2015 н.р. - 83 учня

2015/2016 н.р. - 97 учнів

2016/2017 н.р. - 86 учнів

2017/2018 н.р. - 94 учні

Участь учнів початкової школи у першій Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови «ABCOLIMP»

2011/2012 н.р. – 197 учнів

Переможці Всеукраїнського конкурсу читців ім.Т.Г.Шевченка

2012/2013 н.р. - учень 4-В класу Сіненко Олександр - І місце

2013/2014 н.р. - участь взяв учень 3-В класу Бондаренко Кирило

Переможці районної міжпредметної олімпіади для випускників школи І ступеня “У світі знань”

2011/2012 н.р.

Рябцев Денис – І місце – Я і Україна. Природознавство (вчитель Галівець Н.В.)

Кудревич Ярослав – ІІ місце – Я і Україна.Природознавство (вчитель Юрченко І.Ю.)

Купріянов Михайло – ІІІ місце – математика (вчитель Божко І.В.)

Зінченко Софія – ІІІ місце – українська мова (вчитель Божко І.В.)

Фіалка Михайло – ІІІ місце – Я і Україна. Природознавство (вчитель Божко І.В.)

2012/2013 н.р.

Відповідно до протоколу наша школа посіла ІV командне місце.

Індивідуальний залік:

Овчаренко Олександра - ІІІ місце - математика (вчитель Ткаченко Н.М.)

2013/2014 н.р.

Відповідно до протоколу наша школа посіла ІІ командне місце.

Індивідуальний залік:

Логвінова Ангеліна - І місце - українська мова (вчитель Ткаченко Н.М.)

Шкурат Владислав - ІІ місце - математика (вчитель Ющенко І.В.)

Овчаренко Олександра - ІІІ місце - математика (вчитель Ткаченко Н.М.)

Тюніна Анна - ІІІ місце - Я і Україна. природознавство (вчитель Веремко Н.Є.)

2014/2015 н.р.

Відповідно до протоколу наша школа посіла ІІІ командне місце.

Шкурат Владислав Андрійович - ІІІ місце - математика (вчитель Ющенко І.В.)

Яшан Вікторія Олександрівна - ІІІ місце - українська мова (вчитель Шоста О.В.)

Ясінецька Дар’я Олегівна - ІІІ місце - українська мова (вчитель Божко І.В.)

2015/2016 н.р.

Ясінецька Дар'я Олегівна - ІІ місце - українська мова (вчитель Божко І.В.)

2016/2017 н.р.

Відповідно до протоколу наша школа посіла ІІІ командне місце.

Строєнко Владислав Сергійович - ІІ місце - математика (вчитель Заплотна С.М.)

Рязанцев Олександр Володимирович -І місце- природознавство (вчитель Ткаченко Н.М.)

Ракоча Дарина Романівна - ІІІ місце - українська мова (вчитель Галівець Н.В.)

2017/2018 н.р.

Відповідно до протоколу наша школа посіла І командне місце

Строєнко Владислав Сергійович -ІІ місце - математика (вчитель Заплотна С.М.)

Кушнір Дар"я Вікторівна -І місце -природознавство (вчитель Ющенко І.В.)

Даниленко Євген Вячеславович -ІІІ місце -природознавство (вчитель Сердюченко О.М.)

Даніліна Аліна Артемівна - І місце- українська мова (вчитель Ломака Н.А.)

Рябініна Варвара Сергіївна - ІІ місце - українська мова (вчитель Ющенко І.В.)

Переможці міської міжпредметної олімпіади для випускників школи І ступеня “Путівка в науку”

2010/2011 н.р.

Борзих Катерина – номінація “Майбутній мовознавець” (вчитель Пєнкіна О.А.)

Левадна Аліса – номінація “Майбутній науковець” (вчитель Пєнкіна О.А.)

2013/2014 н.р.

Логвінова Ангеліна -номінація “Майбутній мовознавець”(вчитель Ткаченко Н.М.)

Переможці 2 етапу конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

2010/2011 н.р.

Борзих Катерина - ІІІ місце (вчитель Пєнкіна О.А.)

2011/2012 н.р.

Зінченко Софія - І місце (вчитель Божко І.В.)

Вечірська Анна - ІІ місце (вчитель Танько А.О.)

2012/2013 н.р.

Вечірська Анна - І місце (вчитель Танько А.О.)

2013/2014 н.р.

Шкурат Владислав - І місце (вчитель Ющенко І.В.)

Логвінова Ангеліна - ІІ місце (вчитель Ткаченко Н.М.)

2014/2015 н.р.

Ясінецька Дар'я - І місце (вчитель Божко І.В.)

Шкурат Владислав - І місце (вчитель Ющенко І.В.)

20.11.2014 Дар'я та Владислав взяли участь у обласному етапі конкурсу і посіли 2 місця у своїх вікових категоріях.

2015/2016 н.р.

Ракоча Дарина - ІІ місце (вчитель Галівець Н.В.)

Ясінецька Дар'я - І місце (вчитель Божко І.В.)

2016/2017 н.р.

Ракоча Дарина - ІІ місце (вчитель Галівець Н.В.)

2017/2018 н.р.

Рябініна Варвара - І місце (вчитель Ющенко І.В.)

Сербіна Ірина - І місце (вчитель Заплотна С.М.)

Участь учнів початкової школи у Малих Олімпійських іграх

2010/2011 н.р.

Команда 4Б класу (вчитель Ющенко І.В.) посіла І місце у районному етапі змагань та V місце у міському етапі.

2011/2012 н.р.

Команда 4-х класів (вчитель Божко І.В.) посіла І місце у районному етапі змагань та взяла участь у міському етапі.

2012/2013 н.р.

Команда 4-х класів (вчитель Галівець Н.В.) посіла ІІ місце у районному етапі змагань.

2013/2014 н.р.

Команда 4-х класів (вчитель Заплотна С.М.) посіла І місце у районному етапі змагань та 5 місце у міських змаганнях

Відеозвіт:https://www.youtube.com/watch?v=-GtWpLxSpl8

2014/2015 н.р.

Команда 4-х класів (вчитель Ющенко І.В.) взяла участь у районному етапі змагань

Фестиваль " Слобожанські музи"

У ПК ХарП відбувся заключний етап районного конкурсу "Слобожанські музи".

Вітаємо учнів, які отримали гран – прі районного фестивалю "Слобажанські музи"

Кiлькiсть переглядiв: 939

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області

61007, м.Харків, вул. Біблика,4.

тел. (0572)932092

e-mail: sch119@kharkivosvita.net.ua, sch119_sekretar@kharkivosvita.net.ua

Дата останньої зміни 13 Грудня 2018

Цей сайт безкоштовний!