Години проведення консультацій для батьків майбутніх першокласників

Директор школи Борисенко Галина Петрівна Понеділок 13:00-16:00 Четвер 09:00-13:00

Заступник директора школи Загайко Тетяна Олександрівна Вівторок 9:00-11:00 Середа 15:00-17:00

Вчитель початкових класів Божко Ірина Василівна Вівторок 15:00-17:00

Вчитель початкових класів Беспалова Марина Сергіївна Середа 14:00-16:00

Для зарахування необхідно подати:

1. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини.

2. Для підтвердження права дитини, яка проживає/перебуває на території обслуговування закладу, на її першочергове зарахування один із батьків дитини має подати разом із заявою один з таких документів:

1) копія одного з документів, до яких вносяться відомості про місце проживання (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист) одного з батьків дитини з відміткою про реєстрацію місця проживання на території обслуговування закладу (під час подання документів пред’являється оригінал відповідного документа);

2) довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків), що видається відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. №207;

3) витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків);

4) копія документа, що засвідчує право на проживання дитини, одного з батьків дитини на території обслуговування закладу освіти: право власності на відповідне житло або право на користування ним (договір на користування житловим приміщенням має бути нотаріально посвідчений (крім договору на користування кімнатою в гуртожитку) або зареєстрований відповідно до статті 158 Житлового кодексу УРСР). Під час подання заяви пред’являється оригінал відповідного документа.

Мають право на першочергове зарахування діти, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи є дітьми працівників цього закладу освіти.


У 2020/2021 навчальному році першокласників навчатимуть

/Files/images/uchitelya/беспалова.JPG

Беспалова Марина Сергіївна
/Files/images/uchitelya/Божко.JPG
Божко Ірина Василівна
/Files/images/uchitelya/калюжна.JPG
Калюжна Олена Олексіївна
/Files/images/uchitelya/стативка.JPG
Стативка Таїсія Василівна

На сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено зареєстрований в Міністерстві юстиції України Порядок зарахування до 1-го класу. Також МОН України підготувало на направило керівникам навчальних закладів та управлінням освіти відповідний лист-роз'яснення.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Зарахування учнів до 1х класів здійснюється без проведення конкурсу відповідно до територіального закріплення вулиць і будинків району за навчальним закладом, затвердженим наказом Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради від 07.12.2018 №179 ''Про внесення змін до наказу голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради від 29.10.2018 №154 ''Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Індустріального району м. Харкова у 2019 році'':
 • вул. Миру № 3, 5-б
 • пров. Миру № 6, 6а,
 • вул. Біблика № 1-а, 1-б, 1-в, 1-г, 2-а, 2-б, 2-в, 2-г, 2-д, 4, 4 к.1, 4 к.2,
 • вул. Рибалка № 87, 89, 89-б,
 • вул. П.Свистуна № 16, 18, 20, 22,
 • пров. Північний № 1, 3, 5, 7,
 • вул. Северина Потоцького № 34-а, 34-б,
 • просп. Олександрівський № 67, 69, 69-д,
 • просп. Московський № 264.264-а, 264-б

- у Навчальному закладі визначена українська мова навчання.

перелік необхідних документів згідно Порядку:

 • заява про зарахування одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника, до якої додаються:
 • копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
 • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;
 • У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.
 • У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред'явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування, жеребкування або її зарахування не є обов’язковою і не може вимагатися працівниками закладу освіти чи бути умовою її зарахування.

- за типом Навчальний заклад є спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови (англійської).

- зарахування учнів до спеціалізованих 3-11 класів здійснюється на конкурсній основі в порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України. (п.2.5 Статуту)

З повагою, адміністрація ХСШ №119

Якщо Ви бажаєте своїй дитині дати гідну освіту, розвинути її природні здібності і таланти, зробити її шкільні роки найщасливішими у житті – приходьте до Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 119, де на вас вже чекають кваліфіковані вчителі, вихователі, психолог, соціальний педагог, педагог–організатор, бібліотекарі, обслуговуючий персонал.

Школа знаходиться під цілодобовою кваліфікованою охороною.

Працюють спортивні секції та різноманітні гуртки. Класи формуються на конкурсній основі та з урахуванням віку дитини на підставі "Правил конкурсного приймання дітей (учнів) до Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області".

Довідки за телефоном: 725-54-62

Кiлькiсть переглядiв: 2912

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області

61007, м.Харків, вул. Біблика,4.

тел. (057)725-54-62

e-mail: sch119@kharkivosvita.net.ua, sch119_sekretar@kharkivosvita.net.ua

Дата останньої зміни 05 Грудня 2019

Цей сайт безкоштовний!