Графік прийому батьків майбутніх першокласників

вівторок: з 9:00 до 11:00

четвер: з 14:00 до 17:30

Прийом проводиться у кабінеті № 215 (2 поверх)

На сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено зареєстрований в Міністерстві юстиції України Порядок зарахування до 1-го класу. Також МОН України підготувало на направило керівникам навчальних закладів та управлінням освіти відповідний лист-роз'яснення.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Зарахування учнів до 1х класів здійснюється без проведення конкурсу відповідно до територіального закріплення вулиць і будинків району за навчальним закладом, затвердженим наказом адміністрації Індустріального району Харківської міської ради від 02.05.2018 № 51 "Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Індустріального району м. Харкова у 2018 році":
  • вул. Миру № 3,
  • пров. Миру №№ 6, 6а,
  • вул. Біблика (Другої П'ятирічки) №№ 1а, 1б, 1в, 1г, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 4, 4 к.1, 4 к.2,
  • вул. Рибалка №№ 87, 89, 89б,
  • вул. П. Свистуна №№ 16, 18, 20, 22,
  • пров. Північний №№ 1, 3, 5, 7,
  • вул. Северина Потоцького (Сімнадцятого Партз'їзду) №№ 34а, 34б,
  • просп. Олександрівський № 67, 69д,
  • просп. Московський № 264.

/Files/images/1npv/ит1.jpg

- у Навчальному закладі визначена українська мова навчання.

- у 2018/2019 навчальному році планується набір 3-х перших класів з загальної кількістю учнів - 90.

перелік необхідних документів згідно Порядку:

• заява про зарахування одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника, до якої додаються:
  • копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;
  • У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.
  • У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред'явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування, жеребкування або її зарахування не є обов’язковою і не може вимагатися працівниками закладу освіти чи бути умовою її зарахування.

- за типом Навчальний заклад є спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови (англійської).

- зарахування учнів до спеціалізованих 2-11 класів здійснюється на конкурсній основі в порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України. (п.2.5 Статуту)

З повагою, адміністрація ХСШ №119

Якщо Ви бажаєте своїй дитині дати гідну освіту, розвинути її природні здібності і таланти, зробити її шкільні роки найщасливішими у житті – приходьте до Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 119, де на вас вже чекають кваліфіковані вчителі, вихователі, психолог, соціальний педагог, педагог–організатор, бібліотекарі, обслуговуючий персонал.

Школа знаходиться під цілодобовою кваліфікованою охороною.

Дітей шестирічного віку ми запрошуємо для навчання у спеціалізованих класах з поглибленим вивченням англійської мови.

Працюють спортивні секції та різноманітні гуртки. Класи формуються на конкурсній основі та з урахуванням віку дитини на підставі "Правил конкурсного приймання дітей (учнів) до Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області".

Довідки за телефоном: 93-20-92

Директор школи: Борисенко Галина Петрівна (понеділок з 13:00 до 16:00 четвер з 09:00 до 13:00)

УЧИТЕЛІ, ЯКІ БУДУТЬ ПРАЦЮВАТИ В ПЕРШИХ КЛАСАХ У 2018/2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ:

Заплотна Світлана Михайлівна
/Files/images/uchitelya/MAS_0666.jpg Заплотна Світлана Михайлівна
Харківський національний педагогічний університет
ім. Г. С. Сковороди
Стаж 17 років
Веремко Ніна Євгенівна
/Files/images/uchitelya/IMG_3753.JPG Веремко Ніна Євгенівна
Харківський державний педагогічний інститут ім.Г.С.Сковороди Стаж 35 років
Ткаченко Наталія Михайлівна