Шановні батьки майбутніх першокласників!

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 14.02.2015 №1/9-71 ''Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу'' інформуємо, що відповідно до Статуту Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №119 Харківської міської ради Харківської області (п. 1.10.):

- у Навчальному закладі визначена українська мова навчання.

- за типом Навчальний заклад є спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови (англійської).

- зарахування учнів до спеціалізованих 1-11 класів здійснюється на конкурсній основі в порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України. (п.2.5 Статуту)

У Навчальному закладі функціонує 11-Б загальноосвітнй клас суспільно-гуманітарного напряму (економічний профіль). Зарахування учнів до цього класу здійснюється без проведення конкурсу відповідно до територіального закріплення вулиць і будинків району за навчальним закладом, а саме:

 • Вулиця П.Свистуна: Буд.16, Буд.18, Буд.20, Буд.22.
 • Провулок П. Свистуна: Буд.1, Буд.3, Буд.5, Буд.7.
 • Вулиця Рибалка: Буд.87, Буд.89.
 • Провулок Миру: Буд.6, Буд.6-А.
 • Вулиця Біблика: Буд.1-А, Буд.1-Б, Буд.1-В, Буд.1-Г, Буд.2-А, Буд.2-Б, Буд.2-В, Буд.2-Г, Буд.2-Д.
 • Вулиця Северина Потоцького: Буд.34-А, Буд.34-Б.
 • Вулиця Механізаторів:Буд.2, Буд.3.
 • Вул. Довженка
 • Вул. Микитенка
З повагою, адміністрація ХСШ №119

Якщо Ви бажаєте своїй дитині дати гідну освіту, розвинути її природні здібності і таланти, зробити її шкільні роки найщасливішими у житті – приходьте до Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 119, де на вас вже чекають кваліфіковані вчителі, вихователі, психолог, соціальний педагог, педагог–організатор, бібліотекарі, обслуговуючий персонал.

Школа знаходиться під цілодобовою кваліфікованою охороною.

Дітей шестирічного віку ми запрошуємо для навчання у спеціалізованих класах з поглибленим вивченням англійської мови.

Працюють спортивні секції та різноманітні гуртки. Класи формуються на конкурсній основі та з урахуванням віку дитини на підставі "Правил конкурсного приймання дітей (учнів) до Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області".

Довідки за телефоном: 93-20-92

Директор школи: Борисенко Галина Петрівна (понеділок з 13:00 до 16:00 четвер з 09:00 до 13:00)

ОГОЛОШЕНО

набір дітей 2011-2012 років народження у 1 клас 2018/2019 навчальний рік

Години прийому вчителем:

Понеділок з 14:00 до 16:00

четвер з 14:00 до 16:00

Відповідальний вчитель початкових класів

Заплотна Світлана Михайлівна

(ІІ поверх каб. 209)

Які документи потрібні:

1. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини.

Заступник директора з навчально-виховної роботи школи І ступеня: Шоста Олена Віталіївна (понеділок з 16:00 до 17:00, вівторок з 10:00 до 11:00)

Шкільний психолог: Чешик Раїса Вікторівна(понеділок та середа з 13:00 до 17:00)

Вчитель початкових класів: Заплотна Світлана Михайлівна (понеділок, четвер з 14:00 до 16:00)

УЧИТЕЛІ, ЯКІ БУДУТЬ ПРАЦЮВАТИ В ПЕРШИХ КЛАСАХ У 2018/2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ:

Заплотна Світлана Михайлівна
/Files/images/uchitelya/MAS_0666.jpg Заплотна Світлана Михайлівна
Харківський національний педагогічний університет
ім. Г. С. Сковороди
Стаж 17 років
Веремко Ніна Євгенівна
/Files/images/uchitelya/IMG_3753.JPG Веремко Ніна Євгенівна
Харківський державний педагогічний інститут ім.Г.С.Сковороди Стаж 35 років
Ткаченко Наталія Михайлівна

/Files/images/uchitelya/MAS_0366.jpg Ткаченко Наталія Михайлівна Харківське педагогічне училище. Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди Стаж 39 років

УМОВИ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО 1 КЛАСІВ ХАРКІВСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №119 НА 2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК.

Вік майбутніх першокласників регламентується статтею 20 Закону України "Про загальну середню освіту" («:зарахування учнів до загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється, як правило, з шести років»).

Разом з тим, звертаємо увагу батьків та педагогічної громадськості на те, що згідно зі ст.12 Закону України "Про дошкільну освіту" право на перебування у закладах дошкільної освіти гарантовано дітям віком від двох місяців до шести (семи) років. Отже, якщо дитина досягла 6-річного віку, дошкільні навчальні заклади не можуть відмовити батькам у подальшому отриманні дошкільної освіти їхньою дитиною.

PОЗ’ЯСНЕННЯ ПОРЯДКУ ПРИЙМАННЯ ДІТЕЙ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ закладів загальної середньої освіти

(лист Міністерства освіти і науки України вiд 14.02.2015 №1/9-71 ''Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу'')

Відповідно до статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» зарахування дітейдо першого класу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності(у тому числі ліцеїв, гімназій, колегіумів, колежей, що містять у своїй структурі школу І ступеня) здійснюється на безконкурсній основі. Відтак, проведення тестувань, вступних випробувань, співбесід, інших заходів, що мають на меті встановлення відповідності рівня підготовки дитини до школи, не допускається.

Відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 № 389 та зареєстрованої у Міністерстві юстиції України від 4 липня 2003 р. за № 547/7868,на конкурсній основі (співбесіда)організовується прийом до першого класу виключно у спеціалізованих школах (школах-інтернатах).

Під час проведення співбесіди у спеціалізованих школах (школах – інтернатах)забороняється перевірка знань з математики, вмінь з читання і письма та іноземної мови. Співбесіда може мати на меті винятково пересвідчення достатності рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до спеціалізації закладу, наприклад, фонематичний слух. Результати співбесіди оголошуються не пізніше 5 днів після її проведення. Діти зараховуються до навчального закладу за наказом директора до початку навчального року.

Прийом дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти (у тому числі ліцею, гімназії, колегіуму, колежу, що містить у своїй структурі школу І ступеня),які працюють, (планується організація навчання) за науково-педагогічними проектами,також відбуваєтьсяна безконкурсній основі.Можливість успішно навчатись за обраною програмою має забезпечуватись не селекцією дітей, а створенням відповідних освітніх умов для всіх дітей, які є учнями даного навчального закладу.
Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня,що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина,не може бути відмовлено у зарахуванні.

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу закладу загальної середньої освіти не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.
Інформація про закріплення (чи відсутність закріплення) за певним закладом загальної середньої освіти мікрорайону (певної території обслуговування) обов’язково має розміщуватись на сайтах школи та інформаційному стенді для батьків майбутніх першокласників.

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

 • заява на ім’я директора школи;
 • копія свідоцтва про народження дитини;
 • медична картка встановленого зразка.

Інших документів для зарахування дитини до 1 класу не передбачено.

Також не можуть вимагатися відомості про місце роботи, посади батьків або осіб, що їх замінюють та інша інформація, не передбачена чинним законодавством.

Згідно зі статтею 12 Закону України ''Про охорону дитинства''батьки несуть відповідальність за стан здоров'я дитини, її фізичний розвиток.
Відповідно до статтей 12, 15 Закону України ''Про захист населення від інфекційних хвороб'' медичні працівники, які проводять профілактичні щеплення, зобов'язані надавати об'єктивну інформацію особам, яким проводять щеплення, або їх законним представникам про ефективність профілактичних щеплень і можливі післявакцинальні ускладнення.

Особам, що не досягли п'ятнадцятирічного віку, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об'єктивно інформованих батьків або інших законних представників, які мають право відмовитися від щеплень за відсутності повної об'єктивної інформації про вплив щеплень на стан здоров'я і подальші наслідки. Якщо особа та (або) її законні представники відмовляються від обов'язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження - засвідчити це актом у присутності свідків.

Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень,вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров'я України від 29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного ''Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного навчальогозакладу та шкільного загальноосвітнього навчального закладу'').

Фізична готовність дитини до школи визначається медичними працівниками і записується у медичній картці.

Особистісна готовність характеризує уміння дитини орієнтуватися в навколишньому світі, запас її знань, ставлення до школи, самостійність дитини, її активність й ініціативу, розвиток потреби у спілкуванні, вміння встановити контакт з однолітками і дорослими.

Інтелектуальна готовністьдитини до школи включає в себе розвиток фонематичного слуху, зорового сприймання, образних уявлень, розвиток таких психічних процесів, як сприймання, увага, спостережливість, пам'ять, уява, а також розумовий і мовленнєвий розвиток.

Шкільний психолог та вчитель вивчають індивідуальні особливості дитини з метою найефективнішого впливу на її всебічний розвиток та виховання у процесі навчання після зарахування до 1 класу.

Кiлькiсть переглядiв: 514

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області

61007, м.Харків, вул. Біблика,4.

тел. (0572)932092

e-mail: sch119@kharkivosvita.net.ua, sch119_sekretar@kharkivosvita.net.ua

Дата останньої зміни 17 Лютого 2018

Цей сайт безкоштовний!