Безпека на дорозі - безпека у житті!

18 вересня на базі КЗ "ПДЮТ "ІСТОК"" під патронатом Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції та Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради відбувся районний захід "Безпека на дорозі - безпека у житті!", де були підведені підсумки проведення районної акції "Безпека на дорозі - безпека у житті!" в рамках місячника БДР та нагородження її учасників.

Учні 9-Г класу нашої школи виявили бажання не лише зробити відеоповідомлення для молодших школярів, а й долучити їх до цієї важливої справи. Вони провели бесіди з молодшими школярами та залучили до участі у відеоролику учнів 2-А класу, в якому показали як правильно вести себе на проїжджій частині.

За активну участь у конкурсі діти були нагороджені Грамотою.

/Files/images/vihovna/2018/2.jpg

/Files/images/vihovna/2018/IMG-e75251c4f20c734957cfc6bdb5864f4e-V.jpg