День самоврядування 2018

День самоврядування – це чудова можливість відчути всі складнощі роботи вчителя і відповідальність за учнів. У наш час велика кількість школярів ще не визначилась з майбутньою професією, тому такий захід ближче ознайомить дітей з професіями які існують у школі. Можливо, хтось виявить бажання обрати собі одну з них. Правильно організований день шкільного самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії – вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Більшість учасників цього заходу отримали керуючі посади, робота яких є найскладнішою в школі. Уміння управляти – талант, який потрібно розвивати. Можливості зробити це в нас є.

Тимчасово виконуючий обов'язки адміністратора сайта - учень 10-Б класу Лойко Данило.

Галерея "День самоврядування 2018"