ДИТЯЧИЙ ТАБІР ВІДПОЧИНКУ

Дитячий літній табір

13.06.2019

Конкурс "Національний колорит"

В школі пройшов конкурс "Національний колорит", у якому учні 5 - 8-х класів представили національний костюм обраної країни на англійській мові.

Найкращими стали учні 7-Г класу (Індія), учні 5-Г класу (Шотландія) та учні 7-А класу (Мексика).

Галерея "Національний колорит"

12.06.2019

"Музей природи та історичний музей"

Учні 3-х класів відвідали Харківський Музей Природи, а учні 4-х класів прийняли участь в вікторині-грі, яку підготував Харківський історичний музей.

Галерея "Музей природи"

"Вік живи - вік учись!"

Учні 4-х класів відвідали біблиотеку А.П. Чехова, де ознайомилися із творчістю Корнея Чуковського.

Учні 4-Г класу відвідали музей школи, де дізналися цікаві факти про нашу школу. Учні 1-б класу охоче ліпили українські вареники.

Галерея "Вік живи - вік учись"

Театр "Ростових ляльок"

Учні молодших класів із захопленням подивилися театр "Ростових ляльок". Учні 6-В класу відвідали літературний музей.

Галерея "Театр"

"Собака-друг людини"

Учні перших класів відвідали кінологічний центр. Діти із захопленням дивились на цих розумний и вірних тварин.

Учні 2-х класів оздоровлювались у басейні "Гарт".

Галерея "Собака- друг людини"

Ферма страусів

Учні 6-А та 6-Б відвідали страусину ферму, де дізналися багато цікавого про цих загадкових тварин

"Ландау центр"

Учні 7-Б та 8-В відвідали майданчик інтерактивної науки, де навчання перетворюється на задоволення, а процес пізнання стає сенсом життя.

Естафета "Передай м'яч"

Учні 2-х класів відчайдушно змагалися в естафеті з м'ячем. Діти демонстрували жагу до перемоги та дружність команд.

Галерея "Естафета"

Цікаві екскурсії

Учні 10-х класів відвідали Харківський історичний музей, 8-мі класи вчилися компютерній графіці та 3D моделюванню у Харківському авіаційному уніварситеті, а учні молодших класів із задоволенням подивилися ляльковий театр.

Галерея "Цікаві екскурсії"

Ознайомитися з попередніми екскурсіями та заходами в літньому таборі ви можете в розділі новин.