/Files/images/нові книгиииs.jpg

11.04.2017 бібліотека отримала 66 екземплярів художньої літератури українських та зарубіжних авторів за новою програмою, дитячі енциклопедії,галузеву літературу

/Files/images/IMG_2873.jpg /Files/images/стол9.jpg

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек проведена акція "Подаруй книгу шкільній бібліотеці з власним автографом", фонд бібліотеки поповнився на 50 цікавих дитячих книг/Files/images/новинки4.JPG /Files/images/стелажиi.jpg

/Files/images/чтение-дети-кg.jpg /Files/images/добро2.JPG

Бібліотека отримала нові підручники для 4-х т, 7-х та 8-х класів

/Files/images/семыйкл.jpg /Files/images/восьмий4.jpg

Шкільна акція "Подаруй бібліотеці книгу".Книжковий фонд поповнився на 128 книг.

/Files/images/книги.jpg/Files/images/cловн.JPG

Книжкова виставка нових надходжень та подарункові книги

/Files/images/новинка.jpg /Files/images/довідники.JPG

На святі Першого дзвоника депутат Хрківської міської ради Нехорошков Р.Б.вручив першокласникам букварі.

/Files/images/361 0.JPG /Files/images/буквар.JPG

Книги про Україну від народного депутата Володимира Мисика

/Files/images/Удивительная.png/Files/images/История земель.png/Files/images/Великие Украинці.png

Дарунок читачам шкільної бібліотеки на святі Першого дзвоника від народного депутата України В.Мисика.

/Files/images/подрунок.JPG/Files/images/P1010613.JPG

Бібліотека Нобелівських лауреатів

1.Бєліков.о.о. Тулмачний словник юридичних термінів.

2. Гессе Г. Степовий вовк.

3. Єрмановська Г. Загадки історії.

4.Єлінек Е. Піаністка.

5.Коротич В. О. Цілком особисто.

6.Красовицький О. В. Упорядник 20 письменників сучасної України.

7.Кутзее Дж. М. Дитинство. Молодість. Літня пора.

8.Лагерквіст П. Варавва.

9.Ле Клезіо Ж.-М. Дієго і Фріда.

10.Мартинов І. С. Словник історичних термінів.

11.Мюллер Г. Гойдалка дихання.

12.Скляренко В. М. Природа рідного краю. Дитяча енциклопедія.

13.Шаповал Ю. Політична енциклопедія./Files/images/нобель.JPG

/Files/images/чехов.jpg/Files/images/карамаз2.jpg/Files/images/гогоь.jpg/Files/images/булгак.jpg/Files/images/карм1.jpg

Книги із серії "Бібліотека російської класики для шкіл"

"Ехо пам`яті"

Збірник учнівськіх віршів,оповідань, творчих проектів про Велику Вітчизняну війну 1941-1945р.р.

До збірки ввійшли вірші випускниць нашої школи Борисовської Марини та Головіної Марини.

" Пам`ять серця"

/Files/images/PB040191.JPGДокументальні нариси ветеранів Великої Вітчизняної війни Харкова та Харківської області.

Харківщинознавство

Харківщинознавство:
навчальний посібник для учнів 8-9 кл. знз /О.І.Грінченко та ін.; за ред. Л.Д.Покроєвої, Т.В.Дрожжиної; Харківська академія неперервної освіти. - Харків: Гмназія, 2011.
Навчальний посібник складений відповідно до нової програми спецкурсу "Харківщинознавство",
висвітлює основні питання з історії та географії
Харківської області.
Книга рекомендована для учнів 8-9 класів, учителів, які викладають курс "Харківщинознавство" , учителів історії та географії та всіх хто цікавиться рідним краєм.

До уваги вчителів англійської мови!

Перші уроки англійської.

До вашої уваги спеціалізований номер «Posnayko» з мультимедійним диском, за допомогою якого зможете провести перші вересневі уроки за темами „About Myself", „Meet My Family" та „Birthday Party". Всі матеріали для уроків (аудіодоріжки, пісні, роздаткові матеріали) розміщені в журналі та на диску. Запустивши диск на комп'ютері, Ви знайдете аудіодоріжки в розділі «Слухати», а роздаткові матеріали - в розділах «Грати» і «Вчитися». Диск можна прослуховувати також і на звичайному CD-програвачі.

тел. 932092

Дата останньої зміни 22 Вересня 2017