/Files/images/нові книгиииs.jpg

Шкільна бібліотека отримала 18 найменувань підручників для 9 класу

/Files/images/Конкурс-пидручникив.jpg /Files/images/книгиии.jpg

Бібліотека отримала 66 екземплярів художньої літератури українських та зарубіжних авторів за новою програмою, дитячі енциклопедії,галузеву літературу

/Files/images/IMG_2873.jpg /Files/images/стол9.jpg

Шкільна акція "Подаруй бібліотеці книгу".Книжковий фонд поповнився на 128 книг.

/Files/images/книги.jpg/Files/images/cловн.JPG

Книжкова виставка нових надходжень та подарункові книги

/Files/images/новинка.jpg /Files/images/довідники.JPG

Книги про Україну від народного депутата Володимира Мисика

/Files/images/Удивительная.png/Files/images/История земель.png/Files/images/Великие Украинці.png

Перші уроки англійської

До вашої уваги спеціалізований номер «Posnayko» з мультимедійним диском, за допомогою якого зможете провести перші вересневі уроки за темами „About Myself", „Meet My Family" та „Birthday Party". Всі матеріали для уроків (аудіодоріжки, пісні, роздаткові матеріали) розміщені в журналі та на диску. Запустивши диск на комп'ютері, Ви знайдете аудіодоріжки в розділі «Слухати», а роздаткові матеріали - в розділах «Грати» і «Вчитися». Диск можна прослуховувати також і на звичайному CD-програвачі.

тел. (0572)932092

Дата останньої зміни 13 Грудня 2018