/Files/images/vihovna/bjd/P1010001.JPG/Files/images/vihovna/bjd/P1010003.JPG ./Files/images/vihovna/bjd/P1010004.JPG /Files/images/vihovna/bjd/P1010005.JPG

/Files/images/bj/Безпека.jpg

ТИЖДЕНЬ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

З 8 по 14 травня в школі пройшов Тиждень дорожнього руху. В рамках Тижня проведені конкурси, вікторини зі знання правил дорожнього руху.

/Files/images/vihovna/novini/000006.JPG /Files/images/vihovna/bjd/SAM_3800.JPG

День цивільного захисту

/Files/images/vihovna/novini/21.png

13. 04. 2017 у школі відбувся "День цивільного захисту" , об`єктове та протипожежне тренування. На даному заході був присутній провідний інспектор Індустріального РВ у м. Харкові ГУ ДСНС України у Харківській області Ушаков Віталій Леонідович.

Відповідно до розробленого плану «Дня цивільного захисту», були проведені: загальношкільна лінійка, уроки, вікторини; відпрацювання дій учнів, постійного складу школи відповідно до варіантів можливої обстановки на території школи при виникненні надзвичайної ситуації. Для учнів 10-11 класів проведено заняття на тему: «Правила поведінки під час знаходження підозрілих вибухонебезпечних предметів», для учнів початкових класів проведено інтерактивні заняття «Обережно! Натовп!», урок «Дії учнів у надзвичайних ситуаціях», виховні заходи «Дзвони Чорнобиля», організовано перегляд фільму «Чорнобиль – катастрофа століття». Учні 10-11 класів провели показові заняття для школярів 2-7 класів з використанням засобів індивідуального захисту для надання першої медичної допомоги при травмах та переломах.

Галерея "День цивільного захисту"

"Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності"

/Files/images/vihovna/novini/Tit.jpg

У рамках тижня було проведено:

1.Класні години на тему: «Правила безпеки життєдіяльності».

2.Вікторина на тему: «Безпека в запитаннях і відповідях» (5-6 кл.)

3.Виставка дитячих малюнків на тему: «Здоровий спосіб життя очима дітей».

4.куточки охорони праці у класних кімнатах та у коридорі.

5.Сюжетно-рольова гра «Безпека понад усе» (1-4 кл.)

6.Заняття-тренінг «Правила поведінки вдома, в школі, на вулиці і на природі» (7-10 кл.)

7.Семінар з охорони праці, безпеки життєдіяльності для працівників школи.

8.Марафон знавців правил дорожнього руху (9-11 кл.)

9.Засідання «круглого столу» на тему: «Навчаючи дітей безпеки, дбаємо про майбутнє».

/Files/images/vihovna/novini/02.jpg

Вікторина на тему: «Безпека в запитаннях і відповідях» (5-6 кл.)

/Files/images/vihovna/novini/IMG_3005.jpg

Сюжетно-рольова гра «<Безпека понад усе» (1-4 кл.)

/Files/images/vihovna/novini/15531.jpg

Класна година на тему: «Правила безпеки життєдіяльності».

/Files/images/vihovna/novini/е 039.jpg

Виставка дитячих малюнків на тему: «Здоровий спосіб життя очима дітей».

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки,деионструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам`ятайте, ці хвилини вимірюються ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам`ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Тиждень безпеки життєдіяльності

Починаючи з того моменту, як дитина починає ходити, вона наражається на небезпеку. Завданням батьків і вихователів є усунення всіх джерел небезпеки, а також створення необхідного для нормального розвитку дитини вільного простору пересування без обмеження допитливості (для його віку) і інтересу до того, що його оточує. Однак необхідно уникати необґрунтованих мір безпеки, тому що це може негативно вплинути на ваших дітей і зробити їх невпевненими, нездатними переборювати навіть незначні труднощі. Але не потрібно надавати їм зайву самостійність, тому що дитина, залишена без догляду, більшою мірою піддана небезпечним подіям./Files/images/vihovna/IMG_20151015_103704.jpg
/Files/images/vihovna/IMG_20151015_110126.jpg

Тому батьки повинні знати можливі небезпеки, що підстерігають дітей у домашній обстановці.

Схема безпечної дороги до школи

/Files/images/vihovna/bjd/otskanirovano_15_02_2013_11_30.jpg

тел. (0572)932092