/Files/images/місячник2018.png

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 2019/2020 навчальний рік

З 2008 року за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек започатковано щорічне проведення у жовтні місяці Міжнародного місячника шкільних бібліотек. Міністерство освіти і науки України у 2014 році підтримало міжнародну ініціативу і прийняло рішення щорічно з 1 по31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проводити Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек(наказ МОН України від 12.08.2014 №931). З 1 по 31 жовтня 2019 року проходитиме Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом - "Бібліотека Нової української школи - простір для освітніх можливостей кожного учня" (лист ІМЗО від 20.08.2019 №22.1/10-2855)

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек має сприяти реалізації основних пріоритетів Нової української школи, зокрема,формуванню покоління, яке здатне вчитися протягом усього життя,продукивно розв`язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.

Завершився Всеукраїнський місячник шкільних бібіліотек у ХСШ №119 інформаційним підсумком. Цілий місяць книга була іменницею в шкільній бібліотеці. Бо де книга, там розум і знання, пізнання навколишнього світу, виховання людських цінностей, розвиток пізнавальних і творчих здібностей. Зацікавити учнів книгою, читанням, виховувати бажання поповнювати свої знання - мета щоденного спілкування з юними читачами.

/Files/images/библиотекарь2.jpg /Files/images/заставка1.jpg

28.10 Поетичний дебют "Мій перший вірш"(9 кл.)

/Files/images/поетика.jpg /Files/images/дотик.jpg

/Files/images/оксана6.jpg /Files/images/олег.jpg /Files/images/IMG_4236.jpg

25.10 Літературна кaв`ярня "Поетичний вернісаж"(10кл.) /Files/images/кава.jpg /Files/images/чашка.jpg

/Files/images/карина3.jpg /Files/images/коля.jpg /Files/images/катя.jpg

24.10 в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у школі пройшов флешмоб "Школа з книжкою"/Files/images/друга бери.jpg /Files/images/читати модно.jpg

/Files/images/яркая7.jpg /Files/images/марина.jpg /Files/images/книги вверх.jpg

/Files/images/плакати7.jpg /Files/images/букварчик2.jpg /Files/images/клас 9.jpg

/Files/images/очки.jpg /Files/images/строй1.jpg /Files/images/спорт3.jpg

/Files/images/наташа9.jpg /Files/images/малыши.jpg /Files/images/полоска4.JPG

17.10 в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек цікаво пройшов День бібліотворчості "Читаємо, малюємо, граємо"для учнів початкової школи

/Files/images/творчість6.jpg /Files/images/діти.jpg /Files/images/библиотекарь.jpg

/Files/images/косички5.JPG/Files/images/малюють.jpg

/Files/images/бібліоооо.JPG /Files/images/полка5.JPG /Files/images/крісло8.JPG

16.10 Поетично-пісенний альбом "Де злагода в сімействі"(9 кл.)

/Files/images/иван петрович.jpg/Files/images/злагода2.jpg /Files/images/енеїда.jpg

11.10 Історичний круїз "Ми роду козацького діти, землі української цвіт"(5 кл.)

/Files/images/козаки т.jpg /Files/images/укр.коз.jpg

10.10 Куточок дитячої творчості "Планета мрій"

/Files/images/куточок.jpg/Files/images/планета.jpg

09.10 Бібліокешинг "Книжковий скарб" (7кл.)

/Files/images/заголкеш.jpg

БІБЛІОКЕШИНГ - це цікаво!

/Files/images/кеш кеш.украъ3.JPG /Files/images/кешбиб.jpg /Files/images/война.jpg

/Files/images/кешинг.JPG

05.10 Літературна гра "Казковий калейдоскоп"(4 кл.)

/Files/images/казк.каклейд.4.jpg /Files/images/казкиии.png

/Files/images/малюємо.JPG /Files/images/сказки.jpg /Files/images/читаємо1.JPG

04.10 Конкурс малюнків "Бібліотека очима дітей"(1-2 кл.)

/Files/images/заголовок.jpg /Files/images/дерево.jpg

/Files/images/учебники_.jpg/Files/images/стелажі.jpg

/Files/images/джерело_.jpg /Files/images/біб=р.jpg /Files/images/компютер.jpg

/Files/images/книга_.jpg

03.10 Виставка нової літератури

/Files/images/новинки4.JPG

01.10 Читацький актив планує проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

/Files/images/читацький.jpg

/Files/images/план мыс-ка0.jpg

/Files/images/план1.jpg /Files/images/план2.jpg

Всеукраїнський місячник щкільних бібліотек 2018/2019 навчальний рік

Книжкова виставка"Василь Сухомлинський - український педагог-гуманіст",присвячена 100-річчю від дня його народження(01.10)

/Files/images/сухом.jpg /Files/images/серце.jpg

/Files/images/виставка7.jpg

04.10-Конкурс малюнків "Кольорова феєрія"

Імісце-Писаренко М.(5-б),ІІ місце -Касьяненко В.(3-а),ІІІ місце -Щеголь С(-в),Протаковська Л.(3-г)

/Files/images/заголовокс.jpg /Files/images/рисунки4.jpg

Гра-бесіда "Учитель добра і краси" (2-А кл.)

/Files/images/библ-рь2.jpg /Files/images/галівець9.jpg /Files/images/василь портрет.jpg

08.10 Віртуальна подорож "Криниця людської мудрості" (7 класи)

/Files/images/сухомл-й.jpg /Files/images/вірт 76.JPG

09.10 -Виставка творчих робіт "Я -творча дитина".Композиції:

Імісце- "Осінній ярмарок"МоскаленкоС.(3-г),ІІ місце -"Млиночок -усьому віночок"Шевченко О.(4-а),ІІІмісце-"Будинок лісника"Марценюк М.(4-б),"Міс Золота осінь"Малигіна А.(5-б)

/Files/images/стол8.jpg/Files/images/міс.jpg /Files/images/ярмарка.jpg /Files/images/млин8.jpg /Files/images/IMG_3827.jpg

11.10-Літературний портрет для 3-г класу "Людина великої душі"

/Files/images/цвітна велика.jpg /Files/images/книга.jpeg /Files/images/велика біла.jpg /Files/images/тая стол.jpg /Files/images/сова.jpg /Files/images/тая цвет.jpg/Files/images/черга5.jpg

12.10- гра-бесіда з учнями 3-б класу "Казковий світ Василя Сухомлинського"

/Files/images/IMG_3850.jpg /Files/images/IMG_3861.jpg /Files/images/серце.jpg

Учні 5-х класів - учасники літературно-музиного салону "Сухомлинський і музика"

/Files/images/клас57.jpg