Для реалізації виховної системи в школі створено учнівське самоврядування.

Самоврядування– це засіб розширення діапазону діяльності учнів , членів єдиного колективу, можливостей для їх об’єднання , творчого пошуку , виявлення ініціативи. Це спосіб організації життя колективу і засіб навчання життю і роботи за законами демократичного суспільства , де існують гуманістичні відносини між людьми. Учнівськесамоврядування реалізується через залучення учнів до планування , організації , контролю , пізнавальної та навчально – виховної діяльності.

Учнівське самоврядування– це спосіб організації життя колективу.

/Files/images/vihovna/1.jpg /Files/images/vihovna/5.jpg /Files/images/vihovna/2.jpg /Files/images/vihovna/4.jpg

ЛІДЕРИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Голова організації учнівського самоврядування «Сузір’я»:

/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/119sBa18_1_.jpg Кальченко Ярослав 11-А клас

Заступник голови організації учнівського самоврядування «Сузір’я»:

/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/119s9a13_1_.jpg Макаренко Анастасія 9-А клас

Голова експериментально-дослідницького центру:

/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/119sBa16_1_.jpg Грасберг Ілля 11-А клас,

Хлєбніков Андрій 9-А

Голова центру сприяння здоров’ю:

/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/119s-848_1_.jpg Леонов Єгор 10-А клас

Голова центру волонтерської діяльності:

/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/119sBb12_1_.jpg Толстой Іван 11-Б клас

Голова центру творчої діяльності:

/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/119sBb25_1_.jpg Холодова Лілія 11-Б клас

/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/119s-844_1_.jpg Лавриненко Анастасія 10 - Б клас

/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/119s-845_1_.jpg Зосимова Тетяна 10-Б клас

Координатор медіа-проекту «Шкільний світ»:

/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/119sBb19_1_.jpg Нєстєрова Ірина 11-Б клас

Інформаційний центр:

/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/119sBa26_1_.jpg Ушкалова Олена 11-А клас

Гарькава Вікторія 9-В клас

Шкільна кінолабораторія:

/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/119s-855_1_.jpg Васильєва Юлія 10-А клас

/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/119s-862_1_.jpg Бондура Микита 10-А

Щербакова Ольга 10-А

Центр журналістики:

Шатійова Діана 9-Б клас

Кушнаренко Юлія 9-Б клас

Центр шкільного музею:

Тараненко Ірина 11-А

Алєксєєва Ірина 11-А

Центр миротворчого руху:

/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/119s-853_1_.jpg Вдовиченко Уляна 10-Б клас

Центр європейських ініціатив:

/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/119sBa24_1_.jpg Скрипкін Максим 11-А клас

Рябченко Максим 11-А клас

Центр проектної діяльності:

Осіна Дар’я 9-А клас

Центр підготовки лідерів:

/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/119s-860_1_.jpg Гордієнко Олександра 10-А клас

НАШ ДЕВІЗ:

САМІ ПРИДУМАЛИ, САМІ ЗРОБИЛИ, САМІ ВІДПОВІДАЄМО!

НАШ ГЕРБ:

/Files/images/vihovna/risunok1.jpg

НАШ ГІМН:

/Files/images/vihovna/risunok2.jpg

МЕТА:

1. Через широко розвинену систему органів самоврядування забезпечити залучення учнів до діяльності колективу,суспільства.

2. Зробити мету і завдання реформування виховної роботи особисто значущим для кожного з них.

3. Сформувати в учнів високі моральні якості , вміння співпрацювати на принципах рівності, гласності ,демократизму.

4. Сформувати толерантне ставлення до різних світоглядів, політичних доктрин ,релігійних переконань.

5. Сформувати почуття патріотизму , національної гідності ; поваги до рідної мови.

6. Ознайомити учнів із різними демократичними здобутками , особливостями становлення демократії в Україні.

Наш вибір шкільної парламентської республіки « Сузір`я» спрямований на відтворення демократичної політичної практики,моделей поведінки,характерних для демократичної політичної культури.

ПРИНЦИПИ САМОВРЯДУВАННЯ:

/Files/images/vihovna/risunok3.png