День художника України

/Files/images/00123/зображення_viber_2023-10-09_11-20-51-580.jpg

8 жовтня в Україні відзначають своє професійне свято художники.

Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Ваші роботи будять прагнення до прекрасного, спонукають замислитися над суттю буття.

Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика - невід’ємна частина національної культури, джерело духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського суспільства. Творчі досягнення художників свідчать про потужний потенціал народу, сприяють створенню позитивного іміджу України у світі.

Напередодні Дня художника учні п'ятих класів нашого ліцею взяли участь у вернісажі пейзажів "Мій рідний край!" Вашій увазі найкращі роботи. Також в закладі освіти пройшли виховні години та віртуальні мистецькі зустрічі з художниками України. Ще учні випробовували свої таланти та вміння на майстер-класах з образотворчого мистецтва.