Вітаємо переможців у конкурсі творчих робіт з англійської мови"Aspiration"

Настав Новий рік, а у нас вже є ким пишатися. Колектив учителів та учні ХЛ №119 вітає наших зірочок з перемогою. Протягом листопада-грудня місяців 2023 року учні ліцею брали участь у конкурсі творчих робіт з англійської мови "Aspiration" серед учнів ІХ-ХІ класів, що проводився з ініціативи факультету іноземних мов (кафедра іноземних мов професійного спрямування) ХНУ імені В.Н.Каразіна. Переможцями І туру стали: Доленко П.(9-Г), Козлобаєва Д. (11-Б), Пилипенко В. (10-Б), Замула В (11-Б), Строєнко В. (10-А) - вчитель Матяш О.О.; Ракоча Д. (11-А), Бандура Є (11-А) - вчитель Круглих Т.Ю.; Лавриков Г. (9-Б) - вчитель Загайко Т.О. ОТРИМАЛИ ДИПЛОМИ ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ТУРУ університетського конкурсу творчих робіт : РАКОЧА Д. - ІІ місце, БАНДУРА Є., ЛАВРИКОВ Г.- ІІІ місце.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ТА БАЖАЄМО НАТХНЕННЯ, ПОДАЛЬШИХ ПЕРЕМОГ.

/Files/images/0011122/зображення_viber_2024-01-05_13-16-32-285.jpg