Тиждень іноземних мов

Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме іноземна мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною мовою є потребою часу. Під час вивчення іноземної мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

З метою покращення знань учнів, у нашій школі щорічно проводиться «Тиждень іноземної мови». Нагадуємо, що в нашій школі ми вивчаємо англійську та французьку мови. Не винятком став і цей навчальний рік.

План проведення тижня іноземних мов 2023/2024 навчальний рік

Дата/захід клас Відповідальний
Відкриття тижня англійської мови.
12.02 День Англії
Віртуальна подорож Віртуальна екскурсія до Лондону 11 класи Круглих Т.Ю. Точоних В.О. Матяш О.О.
Фотовиставка “I love English» 2 класи Точоних В.О.
13.02 День Шотландії
Віртуальна подорож: Шотландія - феєрія мандрів 10 класи Круглих Т.Ю. Матяш О.О.
Конкурс малюнка «Моя улюблена англійська літера» 1 класи Загайко Т.О. Серебреннікова О.І.
У світі казки чарівної 4 класи Точоних В.О. Унтілов Д.Ю.
Квест-гра «Весела англійська» 4 клас Бондаренко Ю.В.
14.02 День Уельсу та Північної Ірландії
Віртуальна подорож 9 класи Загайко Т.О. Олійник Ю.В. Унтілов Д.Ю.
Інтелект-шоу«Цікава англійська» 5 класи Круглих Т.Ю. Бондаренко Ю.В
Вікторина з англійської мови « Весела англійська» 5 класи Серебреннікова О.І. Унтілов Д.Ю.
St.Valentine's day 5 клас Довга А.О.
15.02 День Франції
Віртуальна подорож 8,9 класи(франц.мова) 7 франц.м. Довга А.О. Бондаренко Ю.В.
Брейн-ринг «Хто знає англійську краще?» 6 класи Круглих Т.Ю. Точоних В.О. Довга А О.
Заокеанська Франція - історія, фестивалі, музика, десерти. 11 класи Матяш О.О.
Музична культура Франції 10 класи Матяш О.О.
16.02 День Сполучених Штатів Америки
Віртуальна подорож 7 класи Олійник Ю.В.
«SpellingBee» 3 класи Унтілов Д.Ю.
Підбиття підсумків. Закриття тижня іноземних мов. Вчителі методичного об’єднання