Увага, акція!

Запрошуємо учнів школи приєднатися до районної акції «Запали вогник толерантності», присвяченої Міжнародному дню толерантності.

Акція спрямована на формування толерантності як однієї із значних рис особистості.

Мета акції – виховання спостережливості, уважності до інших людей, взаємоповаги, людяності, терпимості, небайдужості; навчання встановити стосунки на доброзичливій основі, цінувати права та свободи людини; формування вміння аналізувати, приймати рішення, обрати правильну позицію.

Акція проводиться з 10.11.2017 по 16.11.2017

Сутність акції

Ведення протягом 7 днів толерантного образу життя. Впродовж кожного з семи днів пропонується дотримуватися «толерантної дієти» та виконувати наступні умові:

· Намагатися нікому не нав’язувати свою волю; не підвищувати на оточуючих голос.

· Вітатися з усіма; розмовляючи с людьми, дивитися ним в очі.

· Не виявляти до іншого такого відношення, яке б не хотіли відчути до себе.

· Зробити до когось добру справу так, щоб він не здогадувався, що добро йде від вас.

· Відшукати 5 позитивних якостей, які характеризують одного з твоїх однокласників та вчителів.

· Знайти 3 привода, щоб сказати «спасибі» своїм близьким та оточуючим.

· Сказати хоча б 3 компліменти оточуючим.