День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14 лютого 2018 р. у історичному музеї відбулась зустріч напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Наші учні взяли активну участь у організації та проведенні цього заходу. З вітальними словами від імені колективу музею виступив Б. А. Івченко, а від імені ветеранів виступив голова громадської організації «Ветерани та інваліди локальних війн» полковник запасу М. М. Свєтлов. Під час проведення заходу були розглянуті основні бойові конфлікти на території інших держав, у яких брали участь наші співвітчизники, у т. ч і у складі миротворчих місій. Крім того, перед миротворцями нашої школи виступили учасники бойових дій: І. О. Плішенко, В. І. Кот та С. А. Самойлов. На пам’ять про зустріч ветерани подарували шкільному музею ХСШ 119 "Гімн миротворчого війска".

/Files/images/vihovna/samovryaduvannya/IMG_1821.JPG /Files/images/vihovna/samovryaduvannya/IMG_1876.JPG /Files/images/vihovna/samovryaduvannya/IMG_1892.JPG