Діти Харкова за мир!

01.06.2018 за ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса у День захисту дітей на площі Свободи втретє проведено акцію «Діти Харкова - за мир», в якій взяли участь понад 3,5 тис. дітей міста Харкова, серед яких й учні і вихованці закладів освіти Індустріального району. Мета заходу – популяризація ідей миру, добра, єдності і справедливості. Вперше на великій сцені разом з професійним симфонічним оркестром «Prime Orchestra» 350 учасників хорів закладів загальної середньої освіти виконали світові музичні хіти, присвячені миру. Музичні твори супроводжувалися хореографічними постановками, в яких брали участь дитячі творчі колективи та близько 600 учнів закладів загальної середньої освіти. Після виступу всі учасники акції отримали солодкі подарунки – морозиво.

/Files/images/vihovna/2017/1т.jpg