Школа працює на платформі Google. Використовує додатки Google Meet, Classroom.

Google Classroom - освітній інструмент, який об'єднує в собі: електронну пошту Gmail для спілкування та Google Classroom. Платформа має можливість прикріпляти до завдань фото, посилання на інші освітні ресурси, мати оффлайн доступ до інформації та оцінювати роботу учня в режині реального часу. Також вчитель може відстежувати прогрес кожного учня.

Інструкції з роботи для учнів і батьків:
- Classroom
- Google Meet

Також для проведення уроків використовують платформу віртуальних конференцій Zoom.

Інструкція з роботи у Zoom для учнів і батьків

Для зворотнього зв’язку з учителями-предметниками та класним керівником ви можете використовувати спільні групи класного керівника, учнів та вчителів-предметників у Viber, Telegram та інших месенджерах.