26 березня 2016 року проведено Х міський турнір юних істориків для учнів 9–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. У складі команди району учениця 11 класу школи Жданова Наталя посіла ІІІ місце. Поздоровляємо!!!.

/Files/images/1obdarovanst/історія.jpg

26 березня 2016 року відбувся Х міський турнір юних журналістів для учнів 9–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. У складі команди району учениця 11 класу школи Валенбахова Ольга посіла ІІІ місце. За перемогу в особистій першості Валенбахова ольга нагороджена Дипломом ІІІ ступені. Поздоровляємо!!!.

/Files/images/1obdarovanst/журналісти.jpg /Files/images/1obdarovanst/журналист валенбахова.jpg

/Files/images/1obdarovanst/p3.jpg

З 04 по 08 листопада 2015 року у м. Іллічівськ Одеської області відбувся фінальний етап ХІІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців, у якому взяла участь учениця 11 класу школи- Жданова Наталія. Команда нагороджена Дипломом ІІ ступеня! Вітаємо переможців!!!

/Files/images/1obdarovanst/p4.jpg

15.10.2015 року відбувся районний турнір юних фізиків. Команда школи під керівництвом учителя фізики Антонич Ю.П. посіла ІІ місце.

05.10.2015 відбувся районний турнір юних винахідників та раціоналізаторів. Команда школи під керівництвом учителя фізики Антонич Ю.П. посіла І місце

25.09.2015 відбувся районний турнір юних біологів. Команда школи під керівництвом учителя біології посіла І місце

24.09.2015 відбувся районний турнір юних географів. Команда школи під керівництвом учителя географії Погребняк О.І. посіла ІІ місце.

22.09.2015 на відбувся районний турнір юних економістів. Команда школи під керівництвом учителя економіки Погребняк О.І. посіла ІІ місце.

10 вересня 2015 року відбувся районний турнір юних математиків. Команда школи під керівництвом учителя математики посіла ІІІ місце.