На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/) батьки майбутніх першокласників згідно з покроковою інструкцією мають можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.

Інструкція для батьків: https://drive.google.com/file/d/19uqikZlaGBu0102V1G7XsmVgrN1Boakz/view

Для того, щоб дитину зарахували до першого класу,

один із батьків до 31 травня має особисто подати керівнику закладу, який обслуговує територію проживання дитини,заяву про зарахування.

З собою потрібно мати такі документи:

· паспорт або інший документ, який посвідчує особу заявника (одного з батьків, або осіб, які їх замінюють);

· копію та оригінал свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує її особу;

· оригінал або копію медичної довідки за формою №086-1/о; №063

· документ, що підтверджує місце проживання дитини або батьків.

· якщо дитина має особливі освітні потреби та для її навчання потрібно створити інклюзивний клас – подається оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Наголошуємо! Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають за територією обслуговування навчального закладу та діти, які є рідними братами або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи є дітьми працівників цього закладу освіти.

Зарахування учнів до 1х класів здійснюється без проведення конкурсу відповідно до територіального закріплення вулиць і будинків району за навчальним закладом, затвердженим наказом Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради від 29.09.2023 № 52 «Про визначення та закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Індустріального району м. Харкова у 2024/2025 навчальному році»:

· вул. Біблика: 1-А, 1-Б, 1-В, 1-Г, 2-А, 2-Б, 2-В, 2-Г, 2-Д, 4 (корпус 1), 4 (корпус 2), 4 (корпус 3);

· вул. Миру: 3, 5-Б;

· вул. Рибалка: 87, 89, 89-Б;

· вул. Свистуна: 16, 18, 20, 22;

· вул. Северина Потоцького: 34-А, 34-Б;

· пров. Миру: 6, 6 (корпус 2);

· пров. Північний: 1, 3, 5, 7;

· просп. Героїв Харкова: 264, 264-А;

· просп. Олександрівський: 67, 69-Д.

У 2024/2025 навчальному році у 1-х класах будуть працювати:

Божко Ірина Василівна (НПП "Інтелект України")

/Files/images/pochatkova/bozko.JPG

Рожнова Вікторія Леонідівна